نمايش خبر
معرفی رده کامل مادربردهای سری ۹ ایسوس
ایسوس به تازگی و همزمان در دنیا رده کاملی از مادربورد های نسل جدید خود را معرفی نمود که از چیپ ست سری ۹ اینتل و سوکت ۱۱۵۰ با قابلیت پشتیبانی از پردازنده های به روز شده نسل ۴ و همچنین نسل جدید ۵ (Haswell,Haswell Refresh,Haswell Refresh k) بهره می برد.
همچنین ایسوس سری جدید و محبوب مادربورد های خود مانند Republic of Gamers (ROG) و The Ultimate Force(TUF) مجهز به این چیپ ست نموده است.

در سال ۱۹۸۹ که ایسوس بنیان گزارده شد، هدف آن تولید مادربردهای بسیار با کیفیت بود و امروز ۲۵ سال از آن زمان می‌گذرد و این شرکت تبدیل به پرفروش‌ترین برند مادربرد و برنده بیشترین جایزه در دنیا شده است.

ایسوس و دوباره مادربرد-بهبود کارایی برای کاربرد های گسترده
مادربردهای نسل جدید ایسوس مجهز به چیپ ست ها جدید Z۹۷ و H۹۷ همراه با نوع آوری ها و ویژگی های خاص ایسوس می باشند که از یک طراحی و رنگ جدید بهره می برند.
اولین تغییری که در ظاهر این سری از مادربردها به چشم می خورد هیتسینک دایره ای شکل برروی نسل جدید چیپ PCH می باشد.
نوع آوری های جدید ایسوس مانند ۵ راه بهبود کارایی به همراه پردازشگر هوشمند دو گانه نسل پنجم به راحتی و تنها با یک کلیک ساده کارایی سیستم را بهبود می بخشد. چهار راه بهبود کارایی که در نسل گذشته وجود داشته به همراه Turbo App، کارت جدید و ترکیبی شبکه و صدا ،قابلیت جدید کنترل فن های سیستم، اورکلاکینگ حرفه ای، کاهش مصرف انرژی و مدار برق رسانی دیجیتال ،همگی باعث بهبود کارایی در نسل جدید مادربرد های ایسوس می شوند.

دو ویژگی جدید در مادربرد های ایسوس Crystal Sound ۲ و Turbo LAN همراه با هم باعث افزایش کیفیت صدا و کاهش تاخیر در بازی های کامپیوتری می شوند.
در بحث سرگرمی های خانگی ایسوس سرویس جدید ASUS HomeCloudturns را معرفی نموده است که کاربر توسط یک منبع ذخیره سازی ،سرویس ابری اختصاصی برای خود راه اندازی می نماید.

قابلیت دیگری با نام Wake on WAN به کاربران این قابلیت را می دهد تا توسط ابزارهای هوشمند کامپیوتر خود را مدیریت نمایند. همچنین می تواند محتوای چند رسانه ای با کیفیت خود را برروی دستگاه های دیگر اجرا نمایند. ایسوس در این سری از مادربرد های خود به منظور نفوذ بیش از پیش دستگاه های هوشمند در زندگی امروزی ،دو رابط جدید را برای اتصال هرچه آسانتر و پر سرعت با این ابزار ها معرفی نموده است که NFC Express ۲ و wireless charger از جمله این قابلیت ها می باشد.
08/05/2014